Hakkımızda

Ruhan Ferforje olarak tecrübeli ekibimiz ve memnuniyet garantili sunum politikamızla müşteri taleplerine uygun ürünler yaparak sektörde yıllardır hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Ferforje merdiven korkuluğu, balkon korkuluğu, apartman kapısı, bahçe kapısı, pencere korkuluğu, duvar üstü korkuluk, garaj kapıları, çardaklar ve kamelyalar başta olmak üzere pek çok alanda üretimler yapmaktayız.

Kaliteli ve uygun fiyatlı üretim politikasını zamanında teslimatlarla sunmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız küçük-büyük her kuruluşun ihtiyacını aynı titizlik ve ciddiyetle karşılamaktadır.

Ferforje alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde en mükemmel hizmet politikası izleyen firmamız, takım olma fikrini benimsemiş, birbirine destek olan ve kalite sorumluluğunu bilen ekibi ile başarıya olan yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerin beklentilerine göre projeleri en uygun maliyet ve hızlı teslimatlarla destekleyerek İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız.